RECENZJA LAKIERÓW HYBRYDOWYCH COSMETICS ZONE

Witajcie!

W dzisiejszym poście chciałabym się z wami podzielić moimi wrażeniami odnośnie poniższych hybryd. Na wstępnie zaznaczę, że lakiery hybrydowe dla wielu osób są trudne. Nie każda z nas może je nosić. Ma na to wpływ wiele czynników, najczęstsze, z którymi się spotykam to uczulenie na składniki w nich zawarte i rozdwojona płytka paznokcia. Reszta, to zazwyczaj wina niedokładności kosmetyczek/osób robiących. 


Przejdźmy dalej... 
Wybrałam cztery kolory, które rozpoczęły ze mną tę ciepłą jesień:
005 Bublegum, 209 Salmon,
 PST20 Cappuccino, 202 Stone Grey.
Moimi poprzednikami był Semilac, a później spróbowałam lakierów Neonail. Obydwie firmy świetnie się sprawdziły, a wiec podkusiło mnie o pójście krok dalej.

Nie żałuję zakupu. Lakiery kosztowały ok 18 zł za buteleczkę 7 ml, zatem cena jest o wiele niższa niż wyżej wymienione firmy. 

Hybryda na zdrowej płytce paznokcia idealnie się utwardza, trzyma się znakomicie, a schodzi jeszcze piękniej. Nic, tylko kupować! Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno sięgnę po kolejne kolory.

Kolory mają identyczne odwzorowanie na paznokciach.
Jedyne do czego mogłabym się doczepić, to fakt iż róż - "Bublegum" jest transparentny.

Cóż, bardzo możliwe, że nie doczytałam opisu. Radzę sobie z tym jednak nakładając na bazę warstwę białego lakieru.A wy dziewczyny, miałyście przyjemność korzystać z tych lakierów? Sprawdziły się?
Jakich firm używacie?
A jakie polecacie?
Jestem bardzo ciekawa waszych opinii :)

Comments

 1. Semilac ma świetną reklamę i chociaż uczula sporo osób, dziewczyny i tak najczęściej sięgają właśnie po te lakiery :) Cieszę się, że pokazałaś inne i uświadamiasz, że można kupić równie dobre, a tańsze produkty w tej kategorii :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda, niestety reklama dużo robi. Wszyscy mówią i piszą o cudowności tej marki, ale mało kto pisze o minusach, dlatego warto pokazać, że są też inne dobre produkty :)

   Delete
  2. To prawda, niestety reklama dużo robi. Wszyscy mówią i piszą o cudowności tej marki, ale mało kto pisze o minusach, dlatego warto pokazać, że są też inne dobre produkty :)

   Delete

Post a Comment

Dziękuję za poświęcony czas! :)