# DIY KALENDARZ ADWENTOWY

Hej!

Przedstawiam Wam chyba najprostszy i najtańszy sposób na zrobienie kalendarza adwentowego. Ja swój wykonałam dla narzeczonego. Bardzo zależało mi, aby był jak najbardziej neutralny. Nie chciałam żadnych kolorowych, pstrokatych dodatków.
 Kokarda jest jedynym "mocnym" akcentem.


Do wykonania tego potrzebowałam:
*papier pakowy
*sznurek naturalny
*klej / taśma klejąca
*drewniane klamerki
*3 drewniane wieszaki na ubrania
*pisaki
*kartka papieru
*nożyczki.


Początkowo kalendarz ten miał wyglądać zupełnie inaczej, jednakże okazuje się, że nie wszystko jest tak proste jakby mogło się wydawać. 
Musiałam kombinować praktycznie w ostatniej chwili ;)Jeśli chodzi o zawartość, to na chwilę obecną nie mogę nic zdradzić - 
w końcu ma to być niespodzianka każdego dnia :) 
Oczywiście inspiracja był niezmiennie Pinterest.

A jak Wasze kalendarze? Pochwalcie się! :)
Comments

 1. Liczy się pomysł! Coś czuję że wewnątrz pakunkow będzie sporo niespodzianek :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj tak! Kilka niespodzianek jest zrobionych własnoręcznie :)

   Delete
 2. O wow :) Pomysł mega, aczkolwiek starsznie duzo przy nim pracy... no i w każdy dzień wypadałoby coś sensownego włożyć... ale sam zamysł abrdzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oj tak. Dobre 4 godziny nad tym siedzialam, a to przecież samo pakowanie i ustalanie co gdzie i jak. Zalozenie bylo takie: miał być cukierek + mile slowo na każdy dzień. Koniec końców troche poszalalam, aczkolwiek jestem dumna, bo nie wydałam dużo :) chętnie zdradzilabym co jest w środku, ale narzeczony regularnie czyta bloga :p

   Delete
 3. Super pomysł! :) Myślę, że w przyszłym roku też zrobię taki kalendarz adwentowy. ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Polecam! Zajmuje sporo czasu, ale efekt końcowy zawsze jest zadowalający, zwłaszcza gdy osoba dla której robisz jest przeszczesliwa ;)

   Delete
  2. Polecam! Zajmuje sporo czasu, ale efekt końcowy zawsze jest zadowalający, zwłaszcza gdy osoba dla której robisz jest przeszczesliwa ;)

   Delete

Post a Comment

Dziękuję za poświęcony czas! :)